Hakkımızda

Antalya avukatlık ve hukuki danışmanlık bürosu Perik Avukatlık Bürosu, 2006 yılında Avukat Serdal Perik tarafından Antalya’da kurulmuştur. Yurtiçi ve yurtdışında sayısız dava tecrübesine sahip hukuk büromuz, kişi ve kuruluşların haklarının savunulması noktasında Türkiye’nin her bölgesinde avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Avukat Serdal Perik

İleri seviye İngilizce ve Almanca yabancı dil yetkinliği sayesinde, yabancı uyruklu müvekkillere de avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Günümüzde haberleşme ve iletişim faaliyetlerinin büyük bir hıza ulaşmasından dolayı yurtdışında ikamet eden, içinde bulunduğu hukuksal sorunların çözümleme sürecinde sık sık Türkiye’ye gelemeyen veya gelmekte zorluk çeken müvekkiller ile hızlı bir şekilde bilgi ve belge akışı sağlanabilmektedir.

Avukatlık büromuz kişi ve kurumların yürütmüş olduğu işlerin hukuki boyutta iş analizi ve iş takibi süreçlerini yönetmektedir. Mahkeme dışı yaşanan anlaşmazlıkların ve uyuşmazlıkların etkin bir şekilde giderilmesi, yargı organları ve resmi makamlar karşısında kişi ve kurumların doğru şekilde temsil edilmesi gerekir. Tüm dava süreçleri boyunca kişi ve kurumların haklarını korumak esas görevimizdir. Bunun yanı sıra icra konularında dosya ve işlemlerin takibi, para/hak taleplerinin tahsil edilmesi noktasında titiz ve detaylı çalışmalar yapılarak hizmet verilmektedir.

Avukatlık büromuz başta İcra-İflas Hukuku ve Aile Hukuku olmak üzere, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Milletlerarası Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Kıymetli Evrak Hukuku, İş Hukuku, Tazminat Hukuku ve Ceza Hukuku konularında hizmet vermektedir.

Ordu’da doğan ve ilk/orta öğrenimini Kırıkkale’de tamamlayan Avukat Serdal PERİK, 1999 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 1999 ve 2000 yılları arasında Ankara Barosu’nda avukatlık stajını tamamlamıştır. Avukatlık stajı sonrasında 2001 ve 2005 yılları arasında Almanya Westfälische Wilhems Üniversitesi’nde Avrupa Anonim Şirketleri ve Ticaret Hukuku üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. İleri seviye Almanca yabancı dile sahiptir.

GÜNÜN SÖZÜ

Adalet ancak hakikatten, saadet ancak adaletten doğabilir.
Anatole France


İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

PERİK AVUKATLIK BÜROSU

Adres:
Arapsuyu Mah. 663 Sok. Ata Apt. 21/5
Konyaaltı / ANTALYA

Telefon:
0 242 228 41 36

E-mail:
[email protected]